Najwyższą jakość naszych produktów zapewniaFontanny czekoladowe
i alkoholowe


Fontanny czekoladowe to nowy trend, który przybył do nas ze Stanów Zjednoczonych.
Producentem Orginalnych Amerykanskich fontann czekoladowych jest firma Buffet Enhancements, której jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę oraz na kilka wschodnioeuropejskich państw.
Nowe Amerykańskie Czekoladowe Fontanny wraz z rewolucyjnym systemem talerzy SHAPES pozwalają Ci na stworzenie zupełnie nowych kształtów i styli fontann, ograniczonych tylko wyobraźnią!

Mieszając i dopasowując dodatkowe talerze potrafimy stworzyć dla swoich klientów całkiem nowy oryginalny kształt fontanny! Użycie wszystkich dużych talerzy dramatycznie powiększy obszar zamaczania, dodanie jednej z koron do fontanny pozwoli wyróżnić się i zabłysnąć na każdym przyjęciu!
Fontanny czekoladowe

oferują nowy wymiar cateringu, stają się coraz bardziej popularne. Od niedawna zyskują one coraz szersze grono zwolenników, tak na ekskluzywnych imprezach jak i na weselach i uroczystościach rodzinnych.
Z wielką przyjemnoscią oferujemy państwu najwyższej klasy sprzęt cateringowy najbardziej renomowanych na świecie firm, sprawiamy ze na twarzach państwa gości pojawia sie wyraz zadowolenia i rozkoszy.Zaufali nam: