Najwyższą jakość naszych produktów zapewniaFontanny czekoladowe
i alkoholoweCzekolada, słodka substancja, która swym jedwabiście delikatnym smakiem poprawia nastrój i wywołuje uczucie zadowolenia. Skrywa w sobie tajemnicę dobrego smaku oraz niewypowiedzianej rozkoszy. Afrodyzjak, towarzysz miłosnych uniesień i najlepszy podarunek dla pięknej kobiety, ceniony na równi z diamentami i drogimi kreacjami.


Czekoladzie niezwykle trudno się oprzeć – to nie ulega wątpliwości. Wodzi nas na pokuszenie przede wszystkim dzięki zawartym w niej substancjach zwanych alkaloidami. Ów słodki przysmak zasłużył sobie na miano afrodyzjaku głównie z powodu zawartości fenylotalminy - udowodniono, iż to właśnie ją produkuje mózg osoby zakochanej. Ta substancja powoduje odprężenie i pozytywne uczucia: od subtelnej szczęśliwości po euforię.

Nazwa kakaowca – drzewa, bez którego nigdy nie usłyszelibyśmy o czekoladzie – brzmi theobroma cacao, co oznacza napój bogów. Trudno chyba wyobrazić sobie coś bardziej stosownego na erotyczną ucztę, która ma zaowocować boskim spełnieniem... Czekolada ma również działanie przeciwdepresyjne i wpływa na ogólne wzmocnienie organizmu, zatem z powodzeniem przyda się na poprawę humoru także tym, którym czasami brakuje szczęścia w miłości...


Na temat historii czekolady wiadomo już stosunkowo dużo. Wiemy, że czczono ją i wielbiono tysiące lat temu, używano jako waluty a nawet jako leku.
Dzisiejsza reputacja czekolady jako romantycznej przekąski czy afrodyzjaku wzięła się najpewniej z wierzeń Azteków. Potwierdzają to medyczne manuskrypty, w których napojowi z kakao przypisywano właściwość dodawania mężczyznom męskości. Sam Montezuma był znany z tego, że przed wizytą w swoim haremie wypijał czekoladę.
Oprócz tego, manuskrypty z okresu panowania Montezumy, wskazują na ponad 100 różnych zastosowań medycznych dla ziaren, kory, liści i kwiatów kakaowca.


W ostatnich latach przeprowadzono szereg badań naukowych, które zdają się potwierdzać pozytywne oddziaływanie czekolady na zdrowie.


W naszej ofercie posiadamy kilkanaście smaków czekolady, między innymi
  • Cappuccino
  • Miodowa
  • Truskawkowa
  • Karmelowa
  • Pomarańczowa
  • Limonkowa
Jako jedyni na rynku oferujemy również czekoladę z zawartością alkoholu.


Zaufali nam: